Zaberie tam, kde cvičenie a diéta nepomáhajú. Zaručuje zoštíhlenie bez chirurgického zákroku. Lipomassage je nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. Za 8 návštev nášho centra je možné preformovať Vaše telo s dlhotrvajúcim efektom. Tajomstvo Lipomassage spočíva v tukových bunkách. Lipomassage aktivuje lipolýzu / štiepenie a uvoľnenie tuku /v jadre adipocytu / tukovej bunky/. Skutočne po 8-mich zákrokoch dosiahnete zoštíhlenie, spevnenie, vytvarovanie postavy tam, kde to najviac potrebujete. Lipomassage je lokalizované ošetrenie, ktoré sa vykonáva výhradne patentovanými prístrojmi LPG. V týchto 8-mich 35 minútových procedúrach uvidíte pozoruhodné zlepšenie Vašej postavy a pružnosti pokožky. Konečne môžete odstrániť zatvrdnutý tuk na miestach, o ktorých ste si mysleli, že je to nemožné. Každé ošetrenie má svoje špeciálne charakteristiky, LPG Systems má špeciálny software a výmenné hlavice Keymodule a nastaviteľné programy starostlivosti.

Hlavice Keymodule sú prispôsobené na tieto špeciálne procedúry:

Estetické programy

 • Formovanie postavy, tvarovanie – rozbíja uložené tukové zásoby, rozťahuje prepážky, vyhladzuje priehlblinky
 • Odstránenie celulitídy
 • Zoštíhlenie – spúšťa štiepenie tukov a spôsobuje delenie a uvoľňovanie mastných kyselín
 • Spevnenie – stimuluje fibroplasty (základné bunky väziva), posilňuje podpornú sieť kolagénových a elastínových vlákien
 • Opuchy po operáciách
 • Popôrodné ošetrenie – povolená koža, navrátenie pôvodného tvaru postavy

Fitness programy

 • Vyrysovanie svalov
 • Pre-excercise – zahriatie svalov pred tréningom
 • Post-excercise – rekonvalescencia, strečing

Či už je človek skúsený alebo občasný športovec, každý túži po zlepšení výkonov. Myslíme tým správnosť pohybu, flexibilitu a skvalitňovanie svalstva. Technika LPG pomáha telo dostať do kondície, pomáha so získaním a obnovou po výkone a regeneruje preťažené tkanivo. Takisto eliminuje toxíny, ktoré telo vyplavuje po intenzívnom cvičení, ktoré majú tendenciu vyvolávať bolesť svalov. Telo je oddýchnuté a pripravené na ďalšiu záťaž.

Relaxačné programy

 • Relaxácia
 • Anti-stress masáže
 • Program pre unavené nohy

Nedostatok pohybu je hlavným problémom dnešnej doby: väčšinu činností vykonávame posediačky, náš dych sa spomaľuje a slabne, čo zapríčinuje nedostatok kyslíka v bunkách a vedie k rôznym ochoreniam. Funkcie nášho tela závisia od stabilnej dávky prijímaného kyslíka. Každá bunka v našom tele potrebuje energiu, aby mohla plniť svoju funkciu. Dodávku energie plní v našom tele práve kyslík.
Čo je na kyslíku také zázračné?

KYSLÍK 

 • zlepšuje látkovú výmenu
 • spomaľuje proces starnutia
 • napomáha pri vyhladzovaní vrások
 • urýchľuje regeneráciu síl po chorobe
 • znižuje nežiaduce účinky farmaceutickej liečby
 • preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam
 • pomáha pri ochoreniach dýchacích orgánov
 • pomáha pri ochoreniach srdca
 • zlepšuje energetický potenciál organizmu
 • zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
 • optimalizuje účinok termoterapie

Obzvlášť účinná je kyslíková terapia pri ošetreniach, preto sa aj odporúča ich kombinácia
s kyslíkovou kúrou. Počas kyslíkovej terapie za 20 minút vdýchneme ľahko a bezpečne zhruba 40 l čistého kyslíka, čo má okamžitý účinok na naše bunky, krv a tkanivá. Kyslíkovú terapiu je možné použiť v rámci intenzívnej terapie (30 dní), alebo hocikedy, keď pocitujeme únavu, skleslosť a chceme načerpať novú energiu.

Kyslík – životodarný prvok, zdravie, vitalita, krása!

Rádiofrekvenčné ošetrenie

Rádiofrekvenčné ošetrenie tela je prístrojové ošetrenie premenlivým elektromagnetickým poľom, na kontrolované volumetrické zvýšenie teploty tkaniva do hĺbky 2 mm až 25 mm, v závislosti od použitej hlavice a nastaveného výkonu. Okamžitý účinok tohto tepla je príčinou kontrakcie kožného kolagénu, čo má za následok vypnutie pokožky. Koža sčervená a erytém je viditeľný počas maximálne jednej až dvoch hodín. Nasleduje naštartovanie ďalšieho, pomalšieho alebo progresívneho účinku, kde teplo stimuluje tvorbu kolagénu, čo prispieva ku omladenejšiemu vzhľadu vrchnej vrstvy pokožky. Energia preniká aj hlbšie ku tukovému tkanivu, ktoré rozrušuje, následne dochádza k vyplavovaniu obsahu tukových buniek do lymfatického riečišťa, ktoré ďalej zabezpečuje odplavovanie splodín z miesta zásahu. Uvedená technológia zmenšuje a redukuje celulitídu, taktiež zlepšuje lokálny metabolizmus, podporuje hojenie narušených vlákien tkaniva. Uvoľňuje opuchy tkaniva, podporuje absorpciu a odvodnenie zadržiavaných tekutín a toxínov lymfatickým systémom. Rádiofrekvenčné ošetrenie je zamerané tiež na ošetrenie
( zmiernenie) strií, celulitídy a na formovanie postavy. Aplikuje sa na očistenú pokožku pacienta po odstránení všetkých líčidiel a po odložení všetkých kovových predmetov, ktoré sú v kontakte s kožou pacienta ( napr. šperky, hodinky). V počiatku aplikácie je možný pocit nepohody z tepla. Pre dosiahnutie želaného účinku je nevyhnutné ošetrenie niekoľkokrát opakovať každé 2-3 týždne v rozmedzí niekoľkých mesiacov.

Po rádiofrekvenčnom ošetrení je nevyhnutné dodržiavať zdravú životosprávu, vyhýbať sa fajčeniu a nadmernému používaniu alkoholu. Minimálne 2 – 3 dni po ošetrení je nevyhnutné piť zvýšené množstvo tekutín. Make – up je možné aplikovať najskôr 2 hodiny po ošetrení. Niekoľko dní po ošetrení je potrebné pleť si denne ošetrovať hydratačným krémom. Ihneď po ošetrení sa spravidla objaví prechodné začervenanie .

Rádiofrekvenčné ošetrenie sa nemá vykonávať v prípade výskytu aktívnych chorôb cievneho obehu
( vrátane kolagénu), vysokého krvného tlaku, zápalov žíl, v prípade porúch zrážanlivosti krvi, v prípade vážnych systémových chorôb ako diabetes, či u pacientov, ktorí majú voperované kovové implantáty, protézy a kardiostimulátory. Kotraindikáciou je vždy výskyt rakoviny kože či iného zhubného nádoru (v minulosti, rovnako ako pri súčasnom výskyte), výskyt chronických stavov kože ako popáleniny, poleptanie alebo nedávna aplikácia Isotretinou (Roaccutane). Ošetrenie sa nesmie vykonávať u tehotných žien.