Liftmassage je technológia vyvinutá k tomu, aby zabránila a spomalila proces starnutia pleti v oblasti tváre, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičenie stimuluje kolagénové a elastinové vlákna v tkanivách, prirodzene obnovuje pevnosť a zanechá Vašu pleť bez vrások.

Táto špeciálne vyvinutá technológia podporuje tvorbu kolagénu a dodáva 100% prirodzený vzhľad. Liftmassage je unikátna technika, ktorá bez chirurgického zásahu obnovuje pevnosť pokožky tváre pomocou fibroblastov, buniek zodpovedných za produkciu kolagénu. Ošetrenie tváre Liftmassage je určené na pokožku tváre, krku a dekoltu s využitím najnovšej technológie, ktorá funguje na originálnom princípe trojdimenzného pôsobenia na pokožku.

Táto mechanicko-vákuová metóda prináša:

 • Odstránenie známok starnutia pleti
 • Spevnenie pokožky
 • Efekt liftingu
 • Rýchlejšie odstránenie hematómov a opuchov
 • Normalizácia tvorby kožného mazu
 • Liftmassage má omnoho hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a napomáha pleti obnoviť jej pevnosť
 • Pôsobí na jemné tkanivá tváre a dekoltu, čím stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu
 • Po ošetrení vyzerá tvár mladšie a oddýchnutejšie, vrásky sa strácajú a črty tváre sa obnovujú

Ako prebieha ošetrenie tváre

Po priložení patentovaných LPG hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytmické, nepretržité mechanické mikroimpulzy. Každý kúsok pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený v troch dimenziách – ošetrenia sú zamerané na kontúry očí, krku, dekoltu a ramien. Podľa zvoleného programu vieme regulovať rýchlosť, frekvenciu a údery hlavice tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok.
Od prvého ošetrenia pôsobí Liftmassage ako gymnastika tváre a každým ďalším ošetrením pomáha dosiahnuť mladší a pevnejší vzhľad pleti.

Programy určené na ošetrenie tváre a dekoltu

Program pre povolenú pleť: pre unavenú pleť, prípadne pre pleť po veľkom úbytku váhy. Tento program zlepšuje napätie pokožky a modeluje kontúry tváre.

Program pre boj s vráskami: pre pleť s vráskami, unavenú pleť, pre pleť fajčiarov. Pôsobí kolmo k smeru vráskam a je prispôsobený hrúbke pokožky. Vrásky sú vyhladené a pleti je vrátený prirodzený lesk.

Program pre problematickú pokožku: pre precitlivenú alebo nečistú pleť. Veľmi jemné ošetrenie, ktoré čistí pleť, sťahuje póry a odvodňuje tkanivo.

Program drenáž: pre všetky typy pleti, odvodňuje tkanivo, proti opuchom.

Kyslíková terapia

Nedostatok pohybu je hlavným problémom dnešnej doby: väčšinu činností vykonávame posediačky,
náš dych sa spomaľuje a slabne, čo zapríčinuje nedostatok kyslíka v bunkách a vedie k rôznym ochoreniam. Funkcie nášho tela závisia od stabilnej dávky prijímaného kyslíka. Každá bunka v našom tele potrebuje energiu, aby mohla plniť svoju funkciu. Dodávku energie plní v našom tele práve kyslík.

KYSLÍK

 • zlepšuje látkovú výmenu
 • spomaľuje proces starnutia
 • napomáha pri vyhladzovaní vrások
 • urýchľuje regeneráciu síl po chorobe
 • znižuje nežiadúce účinky farmaceutickej liečby
 • preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam
 • pomáha pri ochoreniach dýchacích orgánov
 • pomáha pri ochoreniach srdca
 • zlepšuje energetický potenciál organizmu
 • zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
 • optimalizuje účinok termoterapie

Obzvlášť účinná je kyslíková terapia pri ošetreniach LPG, preto sa aj odporúča ich kombinácia s kyslíkovou kúrou. Počas kyslíkovej terapie za 20 minút vdýchneme ľahko a bezpečne zhruba 40 l čistého kyslíka, čo má okamžitý účinok na naše bunky, krv a tkanivá. Kyslíkovú terapiu je možné použiť v rámci intenzívnej terapie (30 dní), alebo hocikedy, keď pociťujeme únavu, skleslosť a chceme načerpať novú energiu.

Kyslík – životodarný prvok, zdravie, vitalita, krása!

Rádiofrekvenćné ośetrenie

Rádiofrekvenčné ošetrenie pleti je prístrojové ošetrenie premenlivým elektromagnetickým poľom, na kontrolované volumetrické zvýšenie teploty tkaniva do hĺbky 2 mm až 25 mm, v závislosti od použitej hlavice a nastaveného výkonu. Okamžitý účinok tohto tepla je príčinou kontrakcie kožného kolagénu, čo má za následok vypnutie pokožky. Koža sčervená a erytém je viditeľný počas maximálne jednej až dvoch hodín. Nasleduje naštartovanie ďalšieho, pomalšieho alebo progresívneho účinku, kde teplo stimuluje tvorbu kolagénu, čo prispieva ku omladenejšiemu vzhľadu vrchnej vrstvy pokožky. Energia preniká aj hlbšie ku tukovému tkanivu, ktoré rozrušuje, následne dochádza k vyplavovaniu obsahu tukových buniek do lymfatického riečišťa, ktoré ďalej zabezpečuje odplavovanie splodín z miesta zásahu. Uvedená technológia zmenšuje a redukuje celulitídu, taktiež zlepšuje lokálny metabolizmus, podporuje hojenie narušených vlákien tkaniva. Uvoľňuje opuchy tkaniva, podporuje absorpciu a odvodnenie zadržiavaných tekutín a toxínov lymfatickým systémom.

Rádiofrekvenčné ošetrenie

je zamerané tiež na ošetrenie ( zmiernenie) strií, celulitídy a na formovanie postavy. Aplikuje sa na očistenú pokožku pacienta po odstránení všetkých líčidiel a po odložení všetkých kovových predmetov, ktoré sú v kontakte s kožou pacienta ( napr. šperky, hodinky). V počiatku aplikácie je možný pocit nepohody z tepla. Pre dosiahnutie želaného účinku je nevyhnutné ošetrenie niekoľkokrát opakovať každé 2-3 týždne v rozmedzí niekoľkých mesiacov.

Po rádiofrekvenčnom ošetrení je nevyhnutné dodržiavať zdravú životosprávu, vyhýbať sa fajčeniu a nadmernému používaniu alkoholu. Minimálne 2 – 3 dni po ošetrení je nevyhnutné piť zvýšené množstvo tekutín. Make – up je možné aplikovať najskôr 2 hodiny po ošetrení. Niekoľko dní po ošetrení je potrebné pleť si denne ošetrovať hydratačným krémom. Ihneď po ošetrení sa spravidla objaví prechodné začervenanie .

Rádiofrekvenčné ošetrenie sa nemá vykonávať v prípade výskytu aktívnych chorôb cievneho obehu ( vrátane kolagénu), vysokého krvného tlaku, zápalov žíl, v prípade porúch zrážanlivosti krvi, v prípade vážnych systémových chorôb ako diabetes, či u pacientov, ktorí majú voperované kovové implantáty, protézy a kardiostimulátory. Kotraindikáciou je vždy výskyt rakoviny kože či iného zhubného nádoru (v minulosti, rovnako ako pri súčasnom výskyte), výskyt chronických stavov kože ako popáleniny, poleptanie alebo nedávna aplikácia Isotretinou (Roaccutane). Ošetrenie sa nesmie vykonávať u tehotných žien.