NOVÝ PRÍSTROJ CELLU M6 ALLIANCE®
PRE VŠETKY KRÁSKY SVETA

Krása je v v prvom rade spoločenský fenomén a jej kritériá sa rôznia podľa jednotlivých krajín a ich histórie. Samotný pojem krásy je relatívny a ženy na celom svete o nej majú svoju vlastnú predstavu, najmä keď ide o zlepšenie ich postavy.

CELLU M6 ALLIANCE® ako posledný z už 10. generácie LPG prístrojov umožňuje presne zacieliť a zoštíhliť vybrané partie tela podľa individuálnej potreby (končatiny, chrbát, brucho, pás, stehná, zadok,…) a súčasne sa prispôsobí špecifickým vlastnostiam každého typu pokožky.

Spoločnosť LPG® už dlhšie než 30 rokov pomocou prístrojov ošetruje viac než 300 000 ľudí denne v 110 krajinách. Na základe doterajších odborných skúseností a vďaka praktickým poznatkom o potrebách žien na celom svete táto francúzska značka ešte zdokonalila svoje technológie tak, aby sa cielene prispôsobili potrebám každej osoby bez ohľadu na jej zdravotné komplikácie či genetickú výbavu.

 

 

NOVÝ PATENT ENDERMOLOGIE®
CELLU M6 ALLIANCE®

Prvýkrát v dejinách metódy endermologie® prešla patentovaná ošetrujúca hlavica tela kompletnou inováciou a teraz v sebe kombinuje motorizovaný valček a klapku so sekvenčným podtlakom. Táto synergia oboch unikátnych techník mobilizuje tkanivo v hĺbke viacrozmernou stimuláciou, čím sa aktivujú súčasne všetky fyziologické mechanizmy potrebné pre zoštíhlenie a spevnenie.

 

Kožné bunky (fibroblasty) reaktivujú tvorbu vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej pre obnovu hustoty pokožky; tukové bunky (adipocyty) znovu naštartujú prirodzený proces lipolýzy; medzibunkové septá sa zmäkčia, čím sa uvoľní kompresia tkanív vytvárajúca vzhľad celulitídy; zrýchli sa tiež mikrocirkulácia krvi a lymfy.

KOŽA SA OZDRAVÍ ZVNÚTRA A VĎAKA TOMU JE VIDITEĽNE KRAJŠIA

Nový senzor Alliance Skin Identity umožňuje prispôsobiť stimuláciu konkrétnemu typu pokožky. Intenzita ošetrenia sa optimálne nastaví podľa špecifických vlastností kožného tkaniva.

Táto špičková technologická inovácia umožňuje dosiahnuť viditeľné výsledky: vyhladenie celulitídy, uvoľnenie tukových zásob a spevnenie ovisnutej kože už po 3 ošetreniach.

Prispôsobí sa všetkým typom postavy (európsky, ázijský, americký, …) a vyrieši estetické problémy žien zo všetkých kútov sveta.

Kým diéty v kombinácii s cvičením môžu dopomôcť ku štíhlejšie postave, je tu tiež riziko, že skôr než tuk uložený na chrbte zmiznú prsia – stanú sa z nich, ako sa nelichotivo hovorí, „psie ušká“. Inovatívna synergia motorizovanej klapky a valčeka novej ošetrujúcej hlavice ALLIANCE stimuluje prirodzenú lipolýzu a spevňuje kožu s cieľom zbaviť sa ochabnutých paží raz a navždy!

AK EXISTUJE BEZPEČNÉ, ÚČINNÉ A DLHODOBÉ RIEŠENIE PREČO RISKOVAŤ?

  • bez zahrievania # bez zmrazovania
  • bez použitia vĺn # bez skalpelu
  • bez vedľajších účinkov # bez bolesti # bez injekcií # bez rizika fibrózy # bez ničenia buniek
  • bez chemických produktov