Ako ošetrenie prebieha?

Klient absolvuje vstupný pohovor, fotenie problematických partií, na ktoré je potrebné sa zamerať pri ošetrení.
Počas ošetrenia budete mať na sebe overal – „Endermowear“, ktorý sa používa počas celej kúry.
Overal sa používa kvôli hygiene a pocitu intimity.

Kto vykonáva ošetrenie?

Všetky ošetrenia vykonávajú kvalifikovaní terapeuti, ktorí absolvovali odborné školenie. Ošetrenie trvá 35 minút. Hlavný dôraz kladieme na ošetrenie problematických partií, ale musí byť ošetrené celé telo, aby sa stimulovala hlavná cirkulácia, a aby sa vyplavili toxické látky.

Ako dlho môžem pokračovať s ošetreniami?

Ideálne je, keď sa zmení celkový životný štýl. Tak isto ako keď sa ideme dať ostrihať – ku kaderníkovi chodievame pravidelne a okrem toho, o vlasy sa staráme aj doma, rovnako sa musíme starať aj o celulitídu, lebo inak sa znova vráti.

Je ošetrenie bolestivé?

Ubezpečujeme Vás, že sa jedná o bezbolestné ošetrenie. S vyškoleným personálom, možnosťou meniť intenzitu ošetrenia vďaka technológii prístroja, nebudete cítiť bolesť. Ošetrenie je neinvazívne, relaxačné, nezahŕňa lekárske procedúry ani použitie chemických látok.

Je táto metóda vhodná pre každého?

Nie, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy, ľudí s obehovými alebo vaskulárnymi ochoreniami,
ľudí s rakovinou, tak isto ľudí s infekčnými ochoreniami a AIDS. Pokiaľ si myslíte, že môžete mať nejaké iné problémy, odporúčame konzultovať zdravotný stav s lekárom.

Má ošetrenie aj neželané účinky?

Jediný neželaný efekt môže byť krvná podliatina u ľudí, ktorí majú veľmi jemnú pokožku. Na druhej strane dosiahneme viacero pozitívnych účinkov, ako napríklad ustúpenie bolesti svalov, zmiernenie stuhnutých častí tela, pocit omladenia a relaxácie.

Existuje aj program na chudnutie?

Na chudnutie je potrebné cvičenie a zmena jedálnička. Ale pokiaľ skombinujete zdravší životný štýl s ošetreniami, výsledkom bude lepšie padnúce oblečenie a zaručená strata centimetrov.

Je potrebné robiť niečo, aby prišli želané výsledky?

Áno, zvýšiť príjem tekutín. O presnom množstve vody budete informovaní počas osobnej konzultácie.